m

Our salon

O Nas

Małgorzata Denc Salon Urody
Nail since 2004

Nasz historia

Nazywam się Małgorzata Denc i jestem dyplomowaną kosmetyczką od 2008 roku. Ukończyłam 2-letnią Policealną Szkołę La Femme i już w czasie nauki czynnie uprawiałam zawód. Niedługo potem zostałam Instruktorem stylizacji paznokci, pedicure i kosmetyki w firmie La Femme. Prowadzenie szkoleń oraz praca z klientem stała się moją pasją i zarazem marzeniem posiadania własnego gabinetu.

To marzenie się spełniło, a ja w swojej praktyce cenię sobie kontakt z ludźmi, możliwość rozpoznania oraz spełniania potrzeb klientów. Moim pragnieniem jest by wizyta u kosmetyczki była luksusem, na który stać każdą/go z Nas.

Nauka, nauka, nauka...

Nauka trwa całe życie, wciąż więc się dokształcam. Ukończyłam liczne kursy potwierdzone dyplomami m.in.: stylizacji paznokci i zdobnictwa u mistrzów w tej dziedzinie, pedicure problematycznego, złuszczania kwasami, mikrodermabrazji, wizażu i wiele innych. Uczęszczam na sympozja i szkolenia produktowe i nie jest to na pewno koniec : )

Małgorzata Denc

Testemonials thoughts

Comments & Reviews

5/5
Magdalena Bieniek

Fantastyczne kobiety!!!! Mega profesjonalne oraz cierpliwe. Serdecznie polecam ten salon!

Cosmetologist From Kosakowo
5/5
Ania „Sroczka” Dawidowska

Profesjonalne wykonanie, miła obsługa. Polecam . Dziękuję

Nail From Kosakowo
5/5
Barbara Bruzi

Bardzo miło,sympatyczne panie,doradza ,profesjonalizm.Dziekuje

Cosmetologist From Kosakowo
Nail hand care

Kontakt

Duis convallis convallis tellus id interdum velit. Lobortis feugiat vivamus at augue eget arcu dictum varius fringilla phasellus.

c
Podaruj komuś bliskiemu wyjątkowy prezent. Przygotujemy dla tej osoby bon na dowolną kwotę lub każdy zabieg dostępny w naszej ofercie.
Top