Salon Urody Małgorzata Denc

UncategorizedOpalanie natryskowe

Opalanie natryskowe

Czy chciałabyś wyglądać jak po tygodniu spędzonym na słonecznych Bahamach bez szczególnego wychodzenia z domu?

Możesz mieć piękną trwałą złocistą opaleniznę bez konieczności wystawiania swojej skóry na negatywne działanie promieniowania UV.

Nie musisz przez długi czas leżeć na słońcu czy wylegiwać się w solarium. Opalanie natryskowe trwa zaledwie 20 minut. Jest ekspresowe, komfortowe a efekt docelowy widoczny jest już po 48h. Nie musisz się obawiać efektu mandarynki. Dzięki wspaniałym produktom marki St. Tropez Twoja opalenizna zawsze będzie brązowo złocista, zdrowo wyglądająca i bez smug i zacieków. Produkty których używamy są na tyle kompaktowe że potrafią dostosować się do każdego rodzaju karnacji. Piękna trwała opalenizna to praca nie tylko ekspertki ale i Twoja! Pamiętaj aby na co najmniej 24h przed opalaniem zrobić peeling całego ciała beztłuszczowym kosmetykiem – świetną domową alternatywą jest parzona kawa zmieszana z wodą lub płynem do higieny intymnej lub łatwo dostępną w każdej drogerii rękawicą peelingującą. Nie zapomnij również o depilacji całego ciała a w dniu zabiegu nie używaj żadnych perspirantów albo innych kosmetyków bezpośrednio na skórę ciała. Jeśli masz zamiar opalać twarz pamiętaj o dokładnym demakijażu, twoja skora powinna być pozbawiona jakichkolwiek kosmetyków dlatego też dla pewności tuż przed opalaniem możesz wziąć krótki prysznic spłukując się samą wodą. Pamiętaj, aby wszystkie inne zabiegi spa zaplanować jeszcze przed opalaniem w tym zabiegi na twarz, masaże, depilacja, sauna itp. Biorąc lodowaty prysznic możesz pomoc swojej skórze i sprawić że pory się zamkną i będą mniej widoczne dzięki czemu jest szansa że uniknie się wnikania w nie barwnika – wszystko zależy od tego jakiego rodzaju masz cerę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podaruj komuś bliskiemu wyjątkowy prezent. Przygotujemy dla tej osoby bon na dowolną kwotę lub każdy zabieg dostępny w naszej ofercie.
Top